‘-
Chery Fulwin T11
Діапазон цін: від $31,083 до $40,905
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
| Вага | 2452-2635 кг |
|---|---|
| Розміри | 5205 × 1998 × 1800 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3120 mm |
| Двигун | REEV 1.5T-156PS |
| Battery | LFP-20.9Kwh, LFP-39.92Kwh |
| Електродвигун | Single-265PS, Dual-469PS |
| Модель | 220 Boya, 220 iMax, 220 AWD IMAX, 220 Family Bucket |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.