‘-
Chery Fulwin T11
Interval de prețuri: $31,083 până la $40,905
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Greutate | 2452-2635 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5205 × 1998 × 1800 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3120 mm |
| Engine | REEV 1.5T-156PS |
| Battery | LFP-20.9Kwh, LFP-39.92Kwh |
| Electric Motor | Single-265PS, Dual-469PS |
| Model | 220 Boya, 220 iMax, 220 AWD IMAX, 220 Family Bucket |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.