| Вага | 1990-2050 кг |
|---|---|
| Розміри | 4850 × 1910 × 1670 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2840 mm |
| Електродвигун | Single-326PS, Single-367PS |
| Battery | LFP-69.07Kwh, LFP-82.7kwh |
| Режим приводу | RWD |
| Модель | 605KM Leading, 605Km Exceeding, 710KM Exceeding, 710KM Prestige |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
BYD Song UItra EV
Діапазон цін: від $24,864 до $29,447
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.