| Waga | 1990-2050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4850 × 1910 × 1670 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2840 mm |
| Electric Motor | Single-326PS, Single-367PS |
| Battery | LFP-69.07Kwh, LFP-82.7kwh |
| Tryb jazdy | RWD |
| Model | 605KM Leading, 605Km Exceeding, 710KM Exceeding, 710KM Prestige |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Song UItra EV
Zakres cen: od $24,864 do $29,447
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.