| Вага | 2230-2480 кг |
|---|---|
| Розміри | 4999 × 1995 × 1865 мм |
| Модельний рік | 2026, 2025 |
| Колісна база | 2920 mm |
| Силовий агрегат | PHEV 1.5T-156PS, BEV |
| Ємність акумулятора | LFP-26.6Kwh, LFP-35.6Kwh, LFP-92Kwh, LFP-105.7Kwh |
| Електродвигун | Single-272PS, Dual-490PS, Single-408PS, Dual-700PS |
| Модель | 135Km Pro, 200Km Max, 190Km 4WD Max, 190Km 4WD Ultra, 675KM, 755KM, 675KM AWD |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Китай |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
BYD Formula Leopard Ti-7
Діапазон цін: від $29,430 до $39,251
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Corp.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.