| Greutate | 2230-2480 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4999 × 1995 × 1865 mm |
| Model Year | 2026, 2025 |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Grupul motopropulsor | PHEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-26.6Kwh, LFP-35.6Kwh, LFP-92Kwh, LFP-105.7Kwh |
| Electric Motor | Single-272PS, Dual-490PS, Single-408PS, Dual-700PS |
| Model | 135Km Pro, 200Km Max, 190Km 4WD Max, 190Km 4WD Ultra, 675KM, 755KM, 675KM AWD |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | China |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD Formula Leopard Ti-7
Interval de prețuri: $29,430 până la $39,251
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.