| Vægt | 2230-2480 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4999 × 1995 × 1865 mm |
| Model Year | 2026, 2025 |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Drivlinje | PHEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-26.6Kwh, LFP-35.6Kwh, LFP-92Kwh, LFP-105.7Kwh |
| Electric Motor | Single-272PS, Dual-490PS, Single-408PS, Dual-700PS |
| Model | 135Km Pro, 200Km Max, 190Km 4WD Max, 190Km 4WD Ultra, 675KM, 755KM, 675KM AWD |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Brand Oprindelse | China |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD Formula Leopard Ti-7
Prisinterval: $29,430 til $39,251
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.