| Вага | 2660-2870 кг |
|---|---|
| Розміри | 5100 × 1998 × 1780 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3150 mm |
| Силовий агрегат | PHEV 2.0T-238PS |
| Battery | NCM-64.7Kwh, NCM-53.6wh, NCM-77.7Kwh |
| Електродвигун | Dual – 449PS, Dual-462PS, Dual-517PS |
| Режим приводу | AWD |
| Модель | Family, Extended, Executive Extended |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
WEY V9X
Діапазон цін: від $60,858 до $67,405
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Вам також може сподобатися…

Zeekr 9X
Діапазон цін: від $76,260 до $98,194 Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.