| Greutate | 2660-2870 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5100 × 1998 × 1780 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3150 mm |
| Grupul motopropulsor | PHEV 2.0T-238PS |
| Battery | NCM-64.7Kwh, NCM-53.6wh, NCM-77.7Kwh |
| Electric Motor | Dual – 449PS, Dual-462PS, Dual-517PS |
| Modul Drive | AWD |
| Model | Family, Extended, Executive Extended |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
WEY V9X
Interval de prețuri: $60,858 până la $67,405
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

Zeekr 9X
Interval de prețuri: $76,260 până la $98,194 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
























Recenzii
Nu există recenzii până acum.