| Paino | 2660-2870 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5100 × 1998 × 1780 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3150 mm |
| Voimansiirto | PHEV 2.0T-238PS |
| Battery | NCM-64.7Kwh, NCM-53.6wh, NCM-77.7Kwh |
| Electric Motor | Dual – 449PS, Dual-462PS, Dual-517PS |
| Ajotila | AWD |
| Model | Family, Extended, Executive Extended |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
WEY V9X
Hintaluokka: $60,858 - $67,405
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Saatat myös pitää...

Zeekr 9X
Hintaluokka: $76,260 - $98,194 Valitse vaihtoehdoista Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.