| Weight | 2660-2870 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5100 × 1998 × 1780 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3150 mm |
| Powertrain | PHEV 2.0T-238PS |
| Battery | NCM-64.7Kwh, NCM-53.6wh, NCM-77.7Kwh |
| Electric Motor | Dual – 449PS, Dual-462PS, Dual-517PS |
| Drive Mode | AWD |
| Model | Family, Extended, Executive Extended |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | SUV |
| Drive Mode | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Full Size and Executive |
WEY V9X
Price range: $60,858 through $67,405
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
You must be logged in to post a review.
You may also like…

Zeekr 9X
Price range: $76,260 through $98,194 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
























Reviews
There are no reviews yet.