| Ağırlık | 1631-1729 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4676 × 1875 × 1725 mm |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS, 2.0 Turbo – 231PS |
| Şanzıman | 6-AT, 8-AT |
| Model | Deluxe, Prestige, Flagship, Premium, TOP |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Roewe RX5 MAX
Fiyat aralığı: $21,246 - $27,139
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.