| Greutate | 1631-1729 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4676 × 1875 × 1725 mm |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS, 2.0 Turbo – 231PS |
| Transmisie | 6-AT, 8-AT |
| Model | Deluxe, Prestige, Flagship, Premium, TOP |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Roewe RX5 MAX
Interval de prețuri: $21,246 până la $27,139
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.