| Greutate | 1700-1740 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4882 × 1820 × 1461 mm |
| Wheebase | 2954 mm |
| Model Year | 2023 Facelift, 2023 Facelift II |
| Engine | 2.0 Turbo – 204PS, 2.0 Turbo – 170PS |
| Transmisie | 9-AT |
| Model | C 200 L Sport, C 260 L, C 260 L Sport, C 260 L Phantom Sport |
| Modul Drive | RWD, 4WD 4Matic |
| Marca Origine | German |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Mercedes C Class
Interval de prețuri: $55,647 până la $63,317
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.