| Greutate | 2850-2860 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5222 × 2026 × 1799 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Marca Origine | United States |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Interval de prețuri: $78,506 până la $85,204
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.