| Waga | 2760-2852 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5230 × 2025 × 1817 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3120 mm |
| Engine | PHEV 1.5T-150PS |
| Battery | NCM-65Kwh |
| Tryb jazdy | AWD |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah TAISHAN
Zakres cen: od $62,183 do $75,278
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.