| Vægt | 2760-2852 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5230 × 2025 × 1817 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3120 mm |
| Engine | PHEV 1.5T-150PS |
| Battery | NCM-65Kwh |
| Kørselstilstand | AWD |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah TAISHAN
Prisinterval: $62,183 til $75,278
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.