| Waga | 1390-1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4430 × 1833 × 1573 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2021 |
| Engine | 1.4 Turbo – 141PS |
| Transmisja | CVT |
| Model | Cross Player, Prestige, Flagship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand S
Zakres cen: od $14,715 do $17,825
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.