| Greutate | 1390-1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4430 × 1833 × 1573 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2021 |
| Engine | 1.4 Turbo – 141PS |
| Transmisie | CVT |
| Model | Cross Player, Prestige, Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand S
Interval de prețuri: $14,715 până la $17,825
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.