| Vægt | 1390-1400 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4430 × 1833 × 1573 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2021 |
| Engine | 1.4 Turbo – 141PS |
| Transmission | CVT |
| Model | Cross Player, Prestige, Flagship |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand S
Prisinterval: $14,715 til $17,825
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.