| Waga | 1420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4690 × 1790 × 1425 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo 200PS |
| Transmisja | 7-DCT |
| Model | 270T N Line GLX Elite, 270T N Line DLX Lux, 270T N Line TOP Flagship |
| Pochodzenie marki | Korea |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Hyundai LaFesta
Zakres cen: od $22,719 do $25,338
All videos and pictures are copyrighted by Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.