| Waga | 2011 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4463 × 1834 × 1619 mm |
| Model Year | 2025 |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Battery | NCM-89Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS |
| Model | 300L Extended Long Range, 300L Extended Long Range Smart Navi, 300L Extended Long Range Champion Limited Edition |
| Pochodzenie marki | German |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Mercedes CLA EV
Zakres cen: od $40,757 do $49,089
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.