‘-
Chery Fulwin T11
Zakres cen: od $31,083 do $40,905
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 2452-2635 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5205 × 1998 × 1800 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3120 mm |
| Engine | REEV 1.5T-156PS |
| Battery | LFP-20.9Kwh, LFP-39.92Kwh |
| Electric Motor | Single-265PS, Dual-469PS |
| Model | 220 Boya, 220 iMax, 220 AWD IMAX, 220 Family Bucket |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.