| Weight | 2850-2860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5222 × 2026 × 1799 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Varemerke Opprinnelse | United States |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Price range: $76,735 through $83,282
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.