| Vægt | 2850-2860 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5222 × 2026 × 1799 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3094 mm |
| Battery | NCM-95.7Kwh |
| Electric Motor | Dual-602PS |
| Model | Long Range Pro, Performance Ultra |
| Brand Oprindelse | United States |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IQ VISTIQ
Prisinterval: $76,735 til $83,282
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.









Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.