| Вага | 1081-1151 кг |
|---|---|
| Розміри | 4070 × 1690 × 1540 мм |
| Колісна база | 2420 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Електродвигун | Single – 54PS, Single – 95PS |
| Модель | 318 Lite, 318, 401 Lite, 401 |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Hatchback |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Передбачено в бюджеті |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
NETA AYA
Діапазон цін: від $11,098 до $13,353
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.