| Вага | 1586-1820 кг |
|---|---|
| Розміри | 4765 × 1837 × 1515 мм |
| Колісна база | 2718 mm |
| Модельний рік | 2023 Champion Edition, 2021 |
| Ємність акумулятора -kWh | 48.0 – kWh, 57.6 – kWh, 72.0 – kWh, 47.5 – kWh, 57.0 – kWh, 71.7 – kWh |
| Електродвигун | Single – 136PS, Single – 204PS, Single – 184PS |
| Модель | 420Km Leading, 420Km Transcend, 510Km Leading, 510Km Transcend, 510Km Excellence, 610Km Excellence, 400Km Deluxe, 500Km Deluxe, 500Km Prestige, 400km Leading, 400Km Mobility, 600Km Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
BYD QIN Plus EV
Діапазон цін: від $19,519 до $26,887
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.