| Вага | 1701-1883 кг |
|---|---|
| Розміри | 4781 × 1920 × 1671 мм |
| Колісна база | 2815 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 261PS |
| Передача | 7-DCT, 8-AT |
| Model Sub Group | 400T |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Comfort, Optim, Prestige, Premium, Optim Flying Fish, Smooth Flying Fish, Premium Flying Fish |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Exceed Jade Light Yaoguang
Діапазон цін: від $25,011 до $33,850
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.