| Вага | 1575-1670 кг |
|---|---|
| Розміри | 4710 × 1865 × 1710 мм |
| Колісна база | 2710 mm, 2800 MM |
| Модельний рік | 2025 4th Gen., 2023 3rd Gen., 2022 Classical, 2022 2nd Gen. |
| Двигун | 1.5 Turbo -192PS, 1.5 Turbo – 188PS, 2.0 Turbo – 233PS, 1.5 Turbo – 178PS |
| Передача | 8-AT, 6-AT |
| Модель | Deluxe, Prestige, Navi, Elite, Flagship, Pioneer, Excellence, Premium |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Changan CS75 PLUS
Діапазон цін: від $19,298 до $25,355
Авторські права на всі фотографії та відео належать Changan Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.