| Paino | 1575-1670 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4710 × 1865 × 1710 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2710 mm, 2800 MM |
| Model Year | 2025 4th Gen., 2023 3rd Gen., 2022 Classical, 2022 2nd Gen. |
| Engine | 1.5 Turbo -192PS, 1.5 Turbo – 188PS, 2.0 Turbo – 233PS, 1.5 Turbo – 178PS |
| Voimansiirto | 8-AT, 6-AT |
| Model | Deluxe, Prestige, Navi, Elite, Flagship, Pioneer, Excellence, Premium |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Changan CS75 PLUS
Hintaluokka: $19,298 - $25,355
All pics are videos are copyrighted by Changan Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.