| Вага | 1485-1540 кг |
|---|---|
| Розміри | 4810 × 1840 × 1455 мм |
| Колісна база | 2800 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 224PS |
| Передача | 7-DCT, 6-AT |
| Модель | Smooth, Joy 70th Anniversary, Passion 70th Anniversary, Joy, Passion, Prestige, Smart, Driving |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Bestune B70
Діапазон цін: від $17,334 до $23,718
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.