| Weight | 1485-1540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4810 × 1840 × 1455 mm |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 224PS |
| Overføring | 7-DCT, 6-AT |
| Model | Smooth, Joy 70th Anniversary, Passion 70th Anniversary, Joy, Passion, Prestige, Smart, Driving |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune B70
Price range: $17,334 through $23,718
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.