| Paino | 1485-1540 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4810 × 1840 × 1455 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 224PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 6-AT |
| Model | Smooth, Joy 70th Anniversary, Passion 70th Anniversary, Joy, Passion, Prestige, Smart, Driving |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune B70
Hintaluokka: $17,334 - $23,718
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.