| Вага | 1990 кг |
|---|---|
| Розміри | 4556 × 1988 × 1230 мм |
| Колісна база | 2650 mm |
| Модельний рік | 2024 |
| Ємність акумулятора | 74.69 – kWh |
| Електродвигун | Потрійний - 1224PS |
| Режим приводу | AWD |
| Модель | Standard, Sprint Speedy, Ultimate Racing Track |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Roadster |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Hyper SSR
Діапазон цін: від $193,384 до $253,534
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.