| Ağırlık | 1990 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4556 × 1988 × 1230 mm |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | 74.69 – kWh |
| Electric Motor | Triple – 1224PS |
| Sürüş Modu | AWD |
| Model | Standard, Sprint Speedy, Ultimate Racing Track |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Roadster |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Hyper SSR
Fiyat aralığı: $193,384 - $253,534
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.