| Вага | 1390-1400 кг |
|---|---|
| Розміри | 4430 × 1833 × 1573 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2022, 2021 |
| Двигун | 1.4 Turbo – 141PS |
| Передача | CVT |
| Модель | Cross Player, Prestige, Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely Emgrand S
Діапазон цін: від $14,715 до $17,825
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.