| Вага | 2275-2315 кг |
|---|---|
| Розміри | 5036 × 1976 × 1445 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Електродвигун | Single-359PS, Dual-590PS |
| Модель | Max, Max+, Ultra |
| Походження бренду | Китай |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
SAIC Z7T
Діапазон цін: від $38,482 до $51,879
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.