| Weight | 2275-2315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5036 × 1976 × 1445 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøremodus | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Price range: $38,482 through $51,879
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.