| Greutate | 2275-2315 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5036 × 1976 × 1445 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Marca Origine | China |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Interval de prețuri: $38,482 până la $51,879
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.