| Paino | 2275-2315 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5036 × 1976 × 1445 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Hintaluokka: $37,614 - $50,709
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.