| Ağırlık | 2275-2315 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5036 × 1976 × 1445 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Marka Menşei | China |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Fiyat aralığı: $38,482 - $51,879
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.