| Ağırlık | 2610 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5085 × 1960 × 1740 mm |
| Wheelbase | 3050 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | NCM-97.8KWh |
| Electric Motor | Dual – 544PS |
| Sürüş Modu | AWD |
| Model | Standard |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto i8
$55,620
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.























Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.