| Waga | 2610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5085 × 1960 × 1740 mm |
| Wheelbase | 3050 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | NCM-97.8KWh |
| Electric Motor | Dual – 544PS |
| Tryb jazdy | AWD |
| Model | Standard |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto i8
$55,620
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.