| Greutate | 2610 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5085 × 1960 × 1740 mm |
| Wheelbase | 3050 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | NCM-97.8KWh |
| Electric Motor | Dual – 544PS |
| Modul Drive | AWD |
| Model | Standard |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto i8
$55,620
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.























Recenzii
Nu există recenzii până acum.