| Greutate | 1407-1430 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4500 × 1850 × 1710 mm |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0L – 160PS, 1.4 Turbo – 140PS |
| Transmisie | 7-DCT, 6-AT |
| Model | GL Comfort, GLS Leading, TOP Flagship |
| Marca Origine | Korea |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Hyundai ix35
Interval de prețuri: $21,246 până la $25,502
All videos and pictures are copyrighted by Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.