| Weight | 1407-1430 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4500 × 1850 × 1710 mm |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0L – 160PS, 1.4 Turbo – 140PS |
| Overføring | 7-DCT, 6-AT |
| Model | GL Comfort, GLS Leading, TOP Flagship |
| Varemerke Opprinnelse | Korea |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Hyundai ix35
Price range: $21,246 through $25,502
All videos and pictures are copyrighted by Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.