| Waga | 2191-2360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5000 × 1954 × 1672 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3030 mm |
| Battery | LFP-82.368Kwh, LFP-95.04kwh |
| Electric Motor | Single-313PS, Dual-503PS |
| Model | Pure, Ultra, Performance Max |
| Pochodzenie marki | German |
| Typ pojazdu | Coupe, SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen ID.UNYX08
Zakres cen: od $37,631 do $47,452
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.