–
Jetour Shanhai L6
Zakres cen: od $18,632 do $21,789
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 1756-1787 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4630 × 1910 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmisja | 1-DHT |
| Battery | LFP-19.43Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS |
| Model | Pro, Max, Ultra |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Car Size | Compact |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.