| Waga | 1650-1765 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4780 × 1890 × 1730 mm |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 1.6 Turbo – 201PS 300T, 2.0 Turbo – 261PS 400T, 1.6 Turbo – 197PS 300T |
| Transmisja | 7-DCT, 8-AT |
| Model Sub Group | 300T, 400T, Lingyu S 400T, Lingyun S 300T |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Glory, Premium, Super Power Pro, CCPC Champion, Smart Pro |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Exceed TXL Lingyun
Zakres cen: od $22,899 do $29,938
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.