| Waga | 2095 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5155 × 1995 × 1795 mm |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0 Turbo – 233PS |
| Transmisja | 8-AT |
| Model | Luxury, Luxury Tech, Luxury Prestige, Flagship |
| Pochodzenie marki | Korea |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
KIA Carnival
Zakres cen: od $47,452 do $55,800
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.